Apie mus

MedEdu tai nuotolinių mokymų svetainė sveikatos priežiūros specialistams.

Registruoti vartotojai turi galimybę įsisavinti sertifikuotą mokymo medžiagą ir atsakius kontrolinius klausimus gauti kvalifikacijos tobulinimą patvirtinantį pažymėjimą.

MedEdu svetainėje esančios tobulinimo programos suderintos su Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerija ir registruoti medicinos elektroninėje tobulinimo administravimo sistemoje METAS įmonės UAB "Evisit LT" vardu.

MedEdu svetainėje išduodami kvalifikacijos kėlimo pažymėjimai pripažįstami institucijų, atsakingų už gydytojų, vaistininkų ir kitų sveikatos priežiūros specialistų licencijų pratęsimą.

MedEdu svetainė yra skirtas tik registruotiems sveikatos priežiūros specialistams. Visa svetainėje pateikta informacija yra skirta tik specialistams.

LR SAM ministro įsakymu 2024 m. balandžio 25 d. Nr. V-473 MedEdu yra įrašyta į svetainių sąrašą, kuriose gali būti reklamuojami receptiniai vaistiniai preparatai.

Vaistų ir medicinos pagalbos priemonių kainų paieška čia>>

VVKT tinklalapis čia>>

Sveikatos priežiūros ar farmacijos specialisto pranešimo apie įtariamą nepageidaujamą reakciją forma čia>>

Informacija apie vaistinius preparatus čia>>

Jeigu jau esate mūsų vartotojas, bet neprisimenate savo prisijungimo duomenų, spauskite Pamiršote slaptažodį?

Klausimus ir komentarus reklamos davėjui prašome siųsti el. paštu: info@mededu.lt

________________

Svetainės tvarkytojas:
UAB "Evisit LT"
Adresas: Krivių g. 5, Vilnius LT-01204
Telefono numeris: +370 5 205 3305
El. paštas: info@mededu.lt

Paskutinė svetainės peržiūros data: 2024m. balandžio 22d.

Visa portale pateikiama informacija yra skirta tik specialistams. Portale gali būti pateikiama išsami reklaminio pobūdžio informacija apie receptinius vaistus bei pateikiamos nuorodos į oficialią informaciją apie vaistinius preparatus.